Fanoušci dopravy zbystřete, tohle by Vám nemělo uniknout!

Odborné setkání Železnice Pardubice 2024 je úspěšně za námi a pomalu začínají přípravy na XI. ročník, který se uskuteční 10. dubna 2025. Dopravní experti a fanoušci všech dopravních módů ale nemusí dlouho čekat. Již brzy se totiž uskuteční další dvě významné konference. Obě patří mezi naše partnerské a obě  přispívají k rozvoji dopravní infrastruktury v naší zemi. Jaké to jsou?

Konference dopravní infrastruktura – KDI startuje již v úterý 14. května, a to v Pardubickém kraji v Zámeckém pivovaru Litomyšl. Organizátoři si připravili celkem 36 přednášek v šesti programových blocích a diskusní panel Kudy kam? Jednání konference proběhne v Jízdárně s brilantní projekcí na velkoplošné LED obrazovce. Stojí za to přijet! Více informací o konferenci, včetně programu a jmen vystupujících hostů najdete na oficiálních webových stránkách www.kdi.viaco.cz.

Druhou významnou akcí je VII. konference Sdružení železničních nákladních dopravců ŽESNAD.CZ. Ta proběhne 30. května 2024 již tradičně v Club hotelu Harmony Špindlerův mlýn. Diskuze bude věnována tématům jako jsou evropské technické železniční normy a jejich řešení, problémy českého průmyslu v příštích pěti letech nebo železniční infrastruktura v příštích deseti letech a její vliv na obchodní úspěchy dopravců. Více informací o konferenci naleznete na www.zesnad.cz.

Adresa

Aula Arnošta z Pardubic
Univerzity Pardubice
Studentská 519,
530 09 Pardubice

O eventu

2024 Creative Dreamers Production s.r.o.