Železnice Pardubice 2024 představí studentům technologické novinky!

Jubilejní desátý ročník odborného setkání Železnice Pardubice 2024 přichází s velkou novinkou. Ve spolupráci s Dopravní fakultou Jana Pernera UPCE a Fakultou dopravní ČVUT bude letos vůbec poprvé STUDENTSKÝ VELETRH 2024! 

Veletrh bude probíhat v čase 9:00 – 13:00 v prostorách „terminálu Univerzita“ (konkrétně na parkovišti a v jeho okolí, u příchodu a v předsálí). Studenti a návštěvníci se mohou těšit na velké množství stánků, prezentace AI, virtuální realitu nebo různých dopravních simulátorů.

Návštěvníci si tak mohou například vyzkoušet trénink nebezpečných situací na silnici ve virtuální realitě, jízdu v lokomotivě nebo se virtuálně přesunout a pozorovat přímý přenos 360’pohledu z lávky pardubického nádraží! Těšit se můžete také na skutečný elektrický závodní motocykl, který sestavili studenti ČVUT. Středoškoláci z Holic se naopak pochlubí reálným funkčním modelem formule LOTUS 7.

Hlavní hvězdou dopoledních přednášek bude bezesporu technologický guru a kouč PETR MÁRA – certifikovaný školitel a trenér technologií APPLE.

Zbývá dodat, že prezentaci na veletrhu potvrdili významní zaměstnavatelé, ale také moderní a progresivní firmy nejen technických oborů!

Všechny studenty zveme zdarma k účasti na celé dopoledne. Pozvánka platí i na občerstvení při společenském rautu, kterého se zúčastní přední odborníci z resortu dopravy. Zájemci mohou svůj pobyt na akci prodloužit i na odpolední odbornou část, podle vlastní chutě a zájmu. Studenty prosíme o jednoduché vyplnění registračního formuláře, aby pro ně mohla být připravena jmenovka a drobný dárek.

Veškeré informace o akci, programu a registraci zdarma najdete www.zeleznicepardubice.cz

 

 

Adresa

Aula Arnošta z Pardubic
Univerzity Pardubice
Studentská 519,
530 09 Pardubice

O eventu

2024 Creative Dreamers Production s.r.o.